Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
OrionZ

Продадено Ryzen 2700X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ладен со MSI Core Frozr XL. Максимална температура при гејминг 63 степени.
Доаѓа со некористен фабрички Wraith Spire кулер.

Може пратка по карго.

Информации

Автор
OrionZ
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
254

Повеќе огласи од OrionZ

На врв Дно