Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ребро

Ryzen 2600 и Ryzen 3600

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Продавам Ryzen 2600 и Ryzen 3600.
Процесорите се користени главно за кодирање и гејминг.
Ладени со прописни кулери - Artic Freezer 34 eSports DUO и Deepcool Gammax 400.
Со истечени гаранции.
R3600 - Купен од Сетек 05.10.2019
R2600 - Купен од Сетек 15.01.2020

Напомена: Услов да се продаде R3600 е прво да се продаде R2600.
Не испраќам по карго.

Прво процена и ако одговара цената после и продажба.

Информации

Автор
Ребро
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
182

Повеќе огласи од Ребро

На врв Дно