Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BESKO

RX 6800 16GB - POWERCOLOR

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
370 €
Истекува

Опис

Како што гласи насловот

Се продават 5 Графички користени месец дена за Мининг ( to good to be true, but its True )

Купени се во Тирана , гаранција имат година дена ама не можам да ги најдам документите,така да немат гаранција.
3 имат комплет паковање
2 немат паковање.

Цена : 370 € по парче
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
BESKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
274

Повеќе огласи од BESKO

На врв Дно