Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

RX 6600XT XFX SWFT 8GB 210 Speedster AMD Radeon

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам графичка карта RX 6600XT XFX SWFT 210 Speedster 8GB GDDR6 користена 4 месеци за Gaming.Графичката е во одлична состојба без никакви мани..Може да се проба и тестира на лице место. Доаѓа комплет со кутија

Цена 19000 денари
Контакт 075863457

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
472
На врв Дно