Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

rx 6600 xfx speedster swift 210

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка карта rx 6600 xfx speedster swift 210 користена за gaming еден месец.На графичката сеуште стојат фабричките фолии,не се извадени,доаѓа комплет со кутија.Може да се проба и тестира на лице место.Графичката е како нова
Цена 21500 денари
Локација-Скопје
075863457

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1068
На врв Дно