Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Serko

RX 580

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Kupuvam RX 580 4gb , ponudete.

Информации

Автор
Serko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
365

Повеќе огласи од Serko

На врв Дно