Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Rx 580 8gb XFX

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
XFX Rx 580 8gb
Користена за мајнинг, во одлична состојба, сменета паста, нема проблем со кулерите и бучавата и нема проблем со загревање.
Цена 6000ден.
контакт ПП или моб: 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
285

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно