Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Rx 5700xt

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
400 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
На продажба 6 графички Gigabyte Rx 5700 XT, графичките доаѓаат со оригиналните кутии и сите пропратни работи бо кутиите,
Работат безпрекорно со минимални знаци на користење. Користени 8 месеци, преостаната гаранција од 16 месеци
Цена за една графичка 25000ден.
Цена за сите шест 2400евра
Има можност да ги добиете и како склопен риг, цената е 2850евра.

Контакт ПП или 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
290

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно