Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
VerGer

Продадено рутер Xiaomi AX3200

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.mi.com/global/product/xiaomi-router-ax3200/
Се продава рутерот (Xiaomi AX3200), инаку рутерот е на openWRT (сменет му е фабричкиот Mi WiFi).


Го земав како секундарен рутер кога се селев, ама испадна дека само еден ми врши работа па затоа вториов иде на продажба.

Информации

Автор
VerGer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
203

Повеќе огласи од VerGer

На врв Дно