Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stavrov69

Рутер TP-Link Archer C7 WDR7500 v8.0

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво, ако може проценка за рутерот, користен е 3 години. Има одлична WiFi покриеност. Заменет е заради надградба.
9263610911270423211.jpg

1240413901-1417682132.jpg

Информации

Автор
stavrov69
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
134

Повеќе огласи од stavrov69

На врв Дно