Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Продадено RTX TUF 3080Ti & RTX 3060 12GB EVGA

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво до сите
Ги продавам горенаведените графички
2х3080Тi
2х3060 12gb

Двете 3060ки доаѓаат со кутија , гаранција неам
и Една од 3080Тi е со кутија

Изрибани очистени сменета термална
Дајте понуди
Контакт тука или на Вибер 071212125

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Последна промена
Прегледи
484

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно