Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

RTX 3090 Asus Tuf Gaming и Zotac Trinity

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
550 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Двете графички се одлично зачувани, како физички така и термички, двете се доста тивки при работа.
Не се отварани никој пат и не е се менувани падови и паста.
Може да се тестираат кај мене на мој компјутер, можам да ви испратам дополнителни тестови по ваша желба.
Двете доаќаат со нивните оригинални кутии и све што е пропратно во кутијата.

Цени: Tuf Gaming 550e, Zotac 520e, Цените се Фиксни.
Бидејќи имаат кутии може и транспорт по карго.
контакт ПП или вибер 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
364

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно