Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Rtx 3080 за Rtx 4080

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Менувам rtx 3080 msi ventus 3x lhr за rtx 4080 со моја доплата.
Графичката е користена само за гејминг и е во одлична состојба пошто време за гејминг имам околу 5 саати неделно максимум
Ако имате пишетеми по пп.

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
235

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно