Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GunnerMkd

Продадено RTX 3070 Ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
400 €
Истекува

Опис

Купена од Пане пред 1 месец ,се продава заради надградба ,сменети падови и паста.

400e

Информации

Автор
GunnerMkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1046

Повеќе огласи од GunnerMkd

На врв Дно