Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
I

Продадено rtx 3070 fe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Проценка па продажба на користена rtx3070fe без гаранција, графичката слабо ја користам па подобро некој друг нека ја игра/работи...
Купена е од Пане.
..ако има потреба ќе ставам уште слики
  • Ми се допаѓа
Реакции: Davko010

Информации

Автор
incontempt
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
560

Повеќе огласи од incontempt

На врв Дно