Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
R

RTX 2060 Super Gigabyte OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N206SGAMING-OC-8GC#kf
Нека иде на проценка графичката. Користена е околу година и пол, исклучиво за гејминг. Гаранцијата претпоставувам истечена е, а кутијата ја имам. Може слободно и понуди во ПП.

Информации

Автор
Rilind
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
437

Повеќе огласи од Rilind

На врв Дно