Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Rtx 2060 gigabyte

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам одлично сочувана rtx 2060

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
465

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно