Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

ROG-STRIX-RX5700-O8G-GAMING

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Графичката е купена од форумов, се продава поради тоа што немам потреба од истата. Користена за гејминг има сменето квалитетна паста, по можност купувачот да е од Скопје.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
499

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно