Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pacerMK

ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава графичката од наслов.
Ја имам од Јануари 2019та, користена за гејминг (Дота 2, ЦС-ГО).
Гаранција нема истечена е. Картата функционира без никаков проблем.
Проверка на лице место.
Локација Охрид.
Повеќе инфо ПП.

Цена: 11.000 ден. (Не е фиксна)

Информации

Автор
pacerMK
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
501

Повеќе огласи од pacerMK

На врв Дно