Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
The_Witch_Hunter

Продадено ROG Strix B550-F, R7 5800X3D, HyperX 32GB DDR4 3600 C17 RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава комплет матична плоча, процесор и меморија:
ROG STRIX B550-F GAMING (важечка гаранција до 22/03/2024)
AMD Ryzen™ 7 5800X3D (купен на 03/06/2022, фактура имам, гаранција не најдов)
HyperX Predator 2x16GB DDR4-3600 C17 RGB (купена 21/04/2021, гаранција 60 месеци од датумот)

Цена: 25,000 денари

Со доплата од 3000 денари во комбинација може да влезе и следното AIO:
be quiet! Pure Loop 280mm (купено 21/04/2021, гаранција 35 месеци од датумот, доаѓа со неупотребена течност за допуна)

или следното куќиште:
Corsair Carbide Series™ Air 540 (минимални знаци на користење, генерално добра состојба)

Цена за се заедно 30,000 денари.

Деловите не се продаваат поединечно.

Информации

Автор
The_Witch_Hunter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
352

Повеќе огласи од The_Witch_Hunter

На врв Дно