Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Roccat Vulcan 120 AIMO

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Проценка на механичка тастатура Roccat Vulcan 120 AIMO. Full size, германски layout (QWERTZ).

Тастатурата е целосно функционална и козметички добро сочувана, забелешка е што 3 LED на тастерите W, C и левиот Shift се делумно дефектни, односно не прикажуваат по една од RGB боите. На сликите добро се забележува како изгледа.

Со кутија и пропратниот wrist rest.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar и Miki98

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
264

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно