Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
FLEGMA

Roccat Kone EMP

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.modders-inc.com/roccat-kone-emp-gaming-mouse-review/2/
Користен, добро сочуван и целосно исправен (без дупли кликови со скрол кој не прескокнува и сл.) Исчистен (и внатре) и спремен за продажба

Цена 1500 денари
Карго на ваш трошок и одговорност

Информации

Автор
FLEGMA
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
464

Повеќе огласи од FLEGMA

На врв Дно