Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Riotoro Onyx 750W 80+ Bronze

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.riotoro.com/onyx-750w-1
Користено за мајнинг, исправно.
Сите основни кабли се на него.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
513

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно