Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Ригови со Sapphire RX470/570/580 8GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
300 €
Истекува

Опис

На продажба 4 рига со:

6 x Sapphire RX470 8GB - 300 евра.
6 x Sapphire RX570 8GB - 350 евра.
6 x Sapphire RX580 8GB - 450 евра.
6 x Sapphire RX580 8GB - 450 евра.

Останатите делови од риговите се: H100 плоча, 4GB RAM, 120GB SSD, 2x750W Brozne напојувања, рамка, рејзери.

Риговите се во добра состојба и стојат изгасени скоро 2 години.

Цени фиксни, плаќање ќеш или крипто.

Комплет: 1,500 евра.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
93

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно