Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Риг со 6x1660 Super 6GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
850 €
Истекува

Опис

На продажба риг комплет со 6 карти Asus TUF 1660 Super 6GB. Картите и перките се во добра состојба, не се отворани.

Две напојувања CM MasterWatt 750W Bronze, Asus Prime H370A, 4GB Ram A Data.

Тестирање на лице место, без карго. Контакт ПП.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1050

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно