Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

RGB/ARGB Контролери / Нов LGA 1200 Kулер.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво на сите,

Кој сака, кој може нека каже проценка,на кој му треба нешто нека ми пише порака ќе се договориме.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
480

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно