Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Ремчиња за Apple watch 42-45mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нови некористени ремчиња за apple часовниците со димензии од 42-45мм.

Цена за трите = 600 денари

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
272

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно