Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

REDMI POWER BANK 10000 MAH

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://mi-store.mk/product/10000mah-redmi-power-bank/
ЗДРАВО!

БАТЕРИЈАТА Е НОВА НЕ КОРИСТЕНА НЕ ОТВОРЕНА СО ЛЕПЕНКА КАКО ШТО Е ЗЕМЕНА.
КУПЕНА НА 22.02.2023.
ЛИНК ЗА ТОЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ:Redmi 10000mAh Power Bank – Mi Store

ЦЕНА 1000 ДЕНАРИ(ФИКСНА)
ГРАД ПРИЛЕП-ПУШТАМ ПО КАРГО

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно