Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bookoo

Redmi Note 9S

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам максимално сочуван Redmi Note 9S 4/64 верзија.

Користен е секогаш со маска и фолија.

Батеријата се уште е во одлична состојба и може ден и пол - два да издржи.

На него инсталиран е Android 14 custom ROM со што му е продолжен векот и подобрен перформансот споредено со MIUI.

Купен во август 2020 година

Со него следуваат 4 маски и неколку фолии резерва.

Информации

Автор
bookoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
38

Повеќе огласи од bookoo

На врв Дно