Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Продадено Redmi Note 13 Pro+ 12GB RAM / 512GB ROM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Redmi Note 13 Pro+

Модел со 12GB RAM / 512GB ROM

Нов неотпакуван, без писмена гаранција

Цена: 25,000 денари

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Последна промена
Прегледи
341

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно