Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pipelin

Продадено Redmi Note 12 Mystique Blue

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_12-12063.php
Сакам да го продадам телефонов, го земав од А1, се уште не е отворен ја има и фолијата, не е пишана гаранцијата, само го земав затоа што се брзав.
Цената не знам колку се движи па би сакал да слушнам ваша проценка.
Телефонот иде со гаранцијата која следува од А1.
Бојата е Сина.
Линк до спецификации:

Причина за продавање:
Морав да искористам буџетот, веќе имам Samsung 23+ така да овој телефон или ќе биде продаден или ќе остане таков каков што е во кутија се додека не цркне некој телефон дома, па да му се најде намена.

Информации

Автор
pipelin
Поднесена
Последна промена
Прегледи
176

Повеќе огласи од pipelin

На врв Дно