Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено Redmi Note 10s 6/128

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Проценка на
Redmi Note 10s 6/128
AMOLED 1080 x 2400
Android 13, MIUI 14
Mediatek MT6785V
6GB/128GB

во беспрекорна состојба
Цена 5000 ден

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
238

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно