Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Red Devil RX 6900 XT 16GB GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
550 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.powercolor.com/product?id=1607314166
Se prodavaat graficki kartici Red Devil AMD Radeon™ RX 6900 XT 16GB GDDR6
So kutija i garancija 1 mesec
Poveke parcinja
Prv dojden prv usluzen

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
364

Повеќе огласи од iface

На врв Дно