Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Red Devil RX 6600 XT 8GB GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.powercolor.com/product?id=1623918640
Se prodavaat graficki karti
Red Devil AMD Radeon™ RX 6600 XT 8GB GDDR6
Sostojba odlicna
So kutija i garancija 1 mesec
Dostapni poveke parcinja
Prv dojden prv usluzen

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
327

Повеќе огласи од iface

На врв Дно