Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Razni modeli na graficki karti 580 8gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki 580 8gb:
Xfx 580 8gb - 4500 denari.
Sapphire Nitro plus 580 8gb - 5500 denari.
Sapphire nitro plus 580 8gb special edition - 6000 denari.
Kartite se vo dobra sostojba, dobri fanovi, dobra temperatura. Neotvorani.
Cenite se fiksni.
Lokacija Skopje.
Za ostanatata gejmerska populacija nadvor od skopje, prakjam i po kargo niz mkd :*
  • Ми се допаѓа
Реакции: gego, PC_GAMER и Trtka

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
407

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно