Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
sneakysquid

Различна Canon, DJI, Godox опрема

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Барам проценка за следната опрема:

Canon 6D DSLR - На 400к е променета завеса
Canon M50 + 15-45mm f/3.5 - 6.3 IS STM
Viltrox Speedbooster Mount Adapter EF-EOS M2 0.71x
Canon 85mm f/1.8 USM - Има траги на користење и носен на сервис од моја страна промените стопери и мотор.
Canon 50mm f/1.8 STM -
Tamron 28-75mm f/2.8 Macro -
Yonguno Wireless Flash Trigger Transicver YN-622C E-TTL -
Godox Reflector 5in1 80cm -
Godox Light Stand 304 -
Godox Softbox SPUV40x40 S type bracket + bag
Godox T685c for Canon -
Panasonic Eneloop BK-3MCCE 4x2 -
Panasonic BQ-CC55 QuickCharger -
LowePro BackPack -
DJI Air 2s Fly More Combo -
Ulanzi LightStick - x2

Oдлично сочуванa фото/видео опрема користена 2 години сезонски.
Сите следуваат со оргинална кутија освен Canon 6D и Canon 85mm f/1.8 USM.


Линк од детални фотографии од опремата: Photo/Video – Google Drive

Локација: Берово/Скопје


078441362, Андреј

Информации

Автор
sneakysquid
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
182

Повеќе огласи од sneakysquid

На врв Дно