Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

razer viper

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Една проценка за маусот, од двете страни има копчиња тоес за леваци, подлежи под гаранција, со минимални знаци за користење. Купен е од член од форумот неможам да го најдам за да прашам до кога е гаранцијата, но би требало да се најдеме и да ми каже.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
877

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно