Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Razer Naga Trinity

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Razer Naga Trinity купен од Анхоч.
Користен е околу 6 месеци гаранција немам од него, си доаѓа пропратно со сите додатоци и оригиналната кутија.
Додатоците не се никогаш употребени до сега.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
188

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно