Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Luca Toni

Razer Kraken lite 7.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам слушалки Razer kraken lite 7.1, со кутија комплет купени од Галерија, мн малку користен, игаранција завршена, состојба 10/10

Цена 2000

Информации

Автор
Luca Toni
Поднесена
Последна промена
Прегледи
284

Повеќе огласи од Luca Toni

На врв Дно