Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Razer Huntsman Mini Optical Gaming 60% FF RGB Chroma Purple Switch /w Razer PBT Green Gaming Keycap

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам безпрекорно сочувана тастатура Razer Huntsman Mini Optical Gaming 60% FF RGB Chroma Purple Switch со aftermarket keycaps Razer PBT Keycap Upgrade Set - Razer Green Gaming

Цена, фиксна: 4000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
331

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно