Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
OrionZ

Продадено Razer Deathadder V3 Pro Wireless White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.300 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&manufacturer_id=354&product_id=16053&sort=p.price&order=DESC
Фабричка состојба, купен средина на март и активно користен дваесетина дена. Навикнат сум на далеку потешки глувци и никако не можам да се прилагодам на тежина од 64 грама, затоа иде на продажба. Гаранција до март 2025 во Сетек.


Контакт 070/249-656 Никола
  • Ми се допаѓа
  • Љубов
Реакции: boksata и Davko010

Информации

Автор
OrionZ
Поднесена
Последна промена
Прегледи
253

Повеќе огласи од OrionZ

На врв Дно