Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

Razer DeathAdder Essential Optical Green

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Се продава горенаведениот стаорец во одлична состојба, користен година време. Треба да има уште гаранција али не можам да ја најдам.

Цена: 800 денари.

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Последна промена
Прегледи
789

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно