Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Razer Cynosa Chroma

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам мембранска тастатура Razer Cynosa Chroma, користена околу 1 година. Се продава бидејќи е заменета со механичка. Функционира одлично и нема траги на користење.

1500 денари

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
597

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно