Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TheDimiskov

Razer Blackwidow v3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.razer.com/gaming-keyboards/razer-blackwidow-v3
Продавам одлично сочувана Razer Blackwidow v3 green switches.
Користена е се на се 2 месеци. Добиена е на поклон и е без гаранција
Цена 3000 денари

Контакт ПП
Само Скопје/Карпош

Информации

Автор
TheDimiskov
Поднесена
Последна промена
Прегледи
191

Повеќе огласи од TheDimiskov

На врв Дно