Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Распродажба на Хард Дискови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
950 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продаваат лесно користени хард дискови без бед сектори од различни производители

500GB - 2.5" - 750MKD
1TB - 3.5" - 1000MKD
2TB - 3.5" - 1900MKD

Фиксни цени, ограничени количини, гаранција 1 месец

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
256

Повеќе огласи од iface

На врв Дно