Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Распродажба на NVMe SSD Samsung 990 PRO 2TB и 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови NVMe SSD- aSamsung 990 PRO NVMe Gen. 4 x4

990 PRO 2TB = 11500 денари!
990 PRO 1TB = 7000 денари!

Гаранција 23 месеци
Цените се фискни
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
417

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно