Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Распродажба на нови Samsung SSD-а

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам повеќе нови Samsung SSD-а и тоа:

Samsung 990 Pro 2TB = 15500 денари
Samsung 990 Pro 1TB = 8500 денари

Samsung 980 Pro 1TB = 6500 денари
Samsung 980 Pro 500GB = 4500 денари

Samsung 980 1TB = 4700 денари
Samsung 980 500GB = 3000 денари

Samsung 970 EVO Plus 1TB = 5000 денари
Samsung 970 EVO Plus 500GB = 3200 денари

Samsung 870 EVO 1TB = 4500 денари
Samsung 870 EVO 500GB = 3000 денари

Гаранција 23 месеци
Цените се фиксни

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
202

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно