Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Jedah

Продадено РАСПРОДАЖБА!!! Компјутерска периферија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Распродажба на компјутерска периферија и компоненти
ОписКол.ЦенаВк. Цена
Mouse Delux M517 Optical USB1
200,00 ден​
200,00 ден​
Mouse MS Focus Optical USB1
200,00 ден​
200,00 ден​
Mouse Gembird Optical USB1
200,00 ден​
200,00 ден​
Слушалки со микрофон UCOM2
200,00 ден​
400,00 ден​
USB HUB со читач на картички1
150,00 ден​
150,00 ден​
WEB camera 720p1
400,00 ден​
400,00 ден​
HDMI to DVI адаптер конвертер2
50,00 ден​
100,00 ден​
Wireless Router Netis W2 300mbps1
400,00 ден​
400,00 ден​
USB Flash Drive Netac 32GB 3.03
200,00 ден​
600,00 ден​
USB Flash Drive Verbatim 64GB 3.21
300,00 ден​
300,00 ден​
SD Flash Card 64GB1
300,00 ден​
300,00 ден​
External case HDD 3.5" USB 2.01
400,00 ден​
400,00 ден​
Продолжен 5 утикачи 5м.1
400,00 ден​
400,00 ден​
Ethernet Card PCI Gembird2
200,00 ден​
400,00 ден​
Gigabit Ethernet Card PCI-E Gembird1
400,00 ден​
400,00 ден​
5 port Switch TP-Link1
500,00 ден​
500,00 ден​
8 port Switch TP-Link1
700,00 ден​
700,00 ден​
PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE1
500,00 ден​
500,00 ден​
VGA кабел 1.8м3
150,00 ден​
450,00 ден​
DVI-D to VGA адаптер1
400,00 ден​
400,00 ден​
HDMI кабел 1.8м1
100,00 ден​
100,00 ден​
Digital Weather Station Fiesta LCD Wired Sensor1
200,00 ден​
200,00 ден​
ВКУПНО
7.700,00 ден

Преферирам да се најде некој ербап и да го собере сево ова со 1700ден. попуст - или - Комплет 6000ден!!!
ГРАТИС
ќе добие Mistery Box со кабли: дата, струјни, видео и аудио
(HDMI Interface Switch 3 Port v1.4 3D w/ Remote на сликите сум го пропуштил - Анхоч -500ден. Ајде и тој иде гратис со лотот :p )

Е сега ако нема таков херој
Тогаш поединечни парчиња - Минимум 1000ден. од нарачка
Праќам по Карго Експрес

Happy hunting
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luca Toni и Oktar

Информации

Автор
Jedah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
728

Повеќе огласи од Jedah

На врв Дно