Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Купено Raspberry Pi

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам Raspberry Pi, модел со 4GB RAM или повеќе. Битно ми е да е целосно функционално.

Можна е и комбинација со картица/кутија или слично, понудете по ПП.

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
703

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно