Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Sonic.01

Расипана RTX 2080 Ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Неисправен - за делови
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава расипана графичка за делови.
Моделот е Gainward RTX 2080 Ti Phoenix GS.
Графичката НЕ се поправа, може да послужи само за делови, за повеќе информации слободно пишете порака.

  • Тажно
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
Sonic.01
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
190

Повеќе огласи од Sonic.01

На врв Дно